DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

O nas

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że firma PM Sport otworzyła pierwszy sklep monobrandowy POC w Polsce jak i na świecie. Wierzymy, że ta decyzja wzmocni wizerunek oraz rozpoznawalność marki POC w Polsce.

POC Warszawa Sklep to firmowy sklep szwedzkiej marki POC – wiodącego producenta wysokiej jakości kasków, gogli, okularów, kamizelek ochronnych, odzieży i akcesoriów do sportów zimowych oraz na rower.

POC Store jest zlokalizowany w obiekcie Royal Wilanów w Warszawie, gdzie Pm Sport prowadzi od kilku sezonów zimowy showroom dystrybucyjny, a od sierpnia ubiegłego roku ma tam również swoją siedzibę. Sklep ma charakter butikowy i zajmuje powierzchnie 39m2.

Koncepcja  POC Store w pełni przedstawia DNA marki POC – skandynawski minimalistyczny projekt sklepu, a zarazem elegancki design. Kolorem przewodnim sklepu jest biel.

Obecnie asortyment skupia się zarówno na kategorii rowerowej jak i narciarskiej. Od wiosny 80% asortymentu będzie koncentrowała się na kolarstwie, gdyż punkt zlokalizowany jest w warszawskiej mekce kolarstwa szosowego w Wilanowie, tuż obok tras rowerowych.

Marka POC ma krystalicznie przejrzystą wizję zapewnienia zoptymalizowanej ochrony i bezpieczeństwa poprzez opracowywanie produktów o niekwestionowanej jakości i użyteczności. Misją marki jest „Ochrona życia i zmniejszanie konsekwencji wypadków u sportowców i każdego, kto ma sportową pasję”. 

 Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online pocwarszawa.pl oraz do sklepu stacjonarnego który zlokalizowany jest:

  1. Adres: POC Store, Klimczaka 1, Royal Wilanów, 02-797 Warszawa (poniedziałek- sobota 10.00 – 20.00)
  2. Mail: poc.warszawa@pmsport.com.pl
  3. Telefon: 882 853 414

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po sklepie klikając w poniższe zdjęcie:

 

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY