DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

Karta podarunkowa Pocwarszawa.pl

BOISZ SIĘ NIETRAFIONYCH PREZENTÓW?

Karta podarunkowa w formie kodu rabatowego rozwieje wszelki wątpliwości jeśli nie masz pewności co do wybieranego prezentu.

Po zakupieniu karty podarunkowej w odpowiedzi zwrotnej na wskazany adres e-mail otrzymasz kod do wykorzystania na stronie Pocwarszawa.pl, który po wpisaniu w oknie KUPON RABATOWY w drugim kroku koszyka pomniejszy jego wartość o zakupioną kwotę.

1. Kod powinien zostać wykorzystany w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

2. Zakupiony kod rabatowy nie jest wymienny na gotówkę.

3. Odstąpienie od umowy kodu rabatowego jest możliwe w ciągu 14 dni od otrzymania wiadomości mailowej z kodem, pod warunkiem, że nie został on wcześniej zrealizowany.

4. Jeśli wartość produktu, będzie mniejsza od wartości kodu - będzie można wykorzystać pozostałą wartość w trakcie trwania ważności karty prezentowej

5. Zakupów można dokonywać również na produkty o wyższej wartości niż wartość kodu rabatowego, wówczas różnicę zapłacić można poprzez PayU lub przelewem tradycyjnym.

6. Produkty, zapłacone kodem rabatowym podlegają zwrotowi, jednak na wartość zapłaconą kodem rabatowym  - generowany jest nowy kod rabatowy. Na różnicę, czyli wartość pozostałą po wygenerowaniu kodu rabatowego przysługuje zwrot środków w sposób opisany w części "ODSTĄPIENIE OD UMOWY, ZWROT PRODUKTU" regulaminu sklepu

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY