DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

W's Ultimate VPDS BIB SHORTS - spodenki zaprojektowane przez kobiety dla kobiet


Damska anatomia i budowy ciała różni się od męskiej dlatego wymaga specjalnie zaprojektowanych i skrojonych do kobiecej sylwetki strojów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom damskiej sceny rowerowej POC prezentuje wysokiej jakości bib shorty zaprojektowane przez rowerzystki dla rowerzystek gwarantujące idealne dopasowanie, komfort i wygodę podczas długich treningów.

Damskie spodenki rowerowe W'S Ultimate VPDS Bib Shorts zaprojektowane przez kobiety zapewniają wysoką wydajność i funkcjonalność zarówno podczas jazdy jaki i postojów na toaletę.

Wyposażone w zaktualizowaną wkładkę Multi D WO dostosowaną do kobiecej anatomii, wykonaną z nowej perforowanej pianki o dużej przepuszczalności powietrza. Damska wkładka Multi D WO w oprócz specjalnie dobranej pianki posiada unikalne silikonowe wkładki VPDS. Silikonowe wkładki VPDS skutecznie pochłaniają wstrząsy i wibracjie, dzięki czemu możesz jeździć wygodnie przez wiele godzin. Kształt i konstrukcja zapewnia wsparcie i komfort szczególnie na długich trasach w pozycji wyścigowej. Wkładka nie posiada szwów, a właściwości bakteriostatyczne wkładki pozwalają dłużej zachować świeżość.

Bib shortsy posiadają 6,5cm ściągacz z silikonem od strony skóry, który zapobiega podciąganiu nogawek podczas jazdy. Nie powoduje efektu ucisku uda.
Szwy w spodenkach ograniczone są do minimum, a użyty materiał wspiera aerodynamiczny profil i wygodę.

Szelki poprowadzone jedna z przodu i dwie z tyłu, nie uciskają w talii, wykonane są z elastycznego siatkowego materiału dla lepszej wentylacji. Ułatwiają korzystanie z toalety bez konieczności zdejmowania koszulki.

Odblaskowe detale z tyłu spodenek poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze.
Dedykowane do jazdy wprzedziale temperatur 15-35°C

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY