DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

VENTRAL LITE – najlżejszy kask POC, o którym zapomnisz, że masz go na głowie.


Ventral Lite to najnowszy i najlżejszy kask szosowy jaki kiedykolwiek trawił do kolekcji, w tym sezonie dołączył do rowerowej gamy marki POC.
Zaprojektowany dla rowerzystów, którzy s
ą bardzo świadomi wagi sprzętu oraz liczy się komfort i wentylacja, którzy szczególnie koncentrują się na górskich etapach i sporych podjazdach oraz jeździe w ciepłe i upalne dni. Właśnie w takich warunkach Ventral Lite będzie się wyróżniać swoją wydajnością, a Ty będziesz czuć się bezpiecznie chroniony przez najlżejszy kask POC.

Ventral Air bazuje i na fundamentach i czerpię inspirację z kultowego już kasku Octal. Każdy aspekt kasku Ventral Lite począwszy od systemu regulacji i pasków po liner i skorupę jest zoptymalizowany i przemyślany, aby zapewnić największe bezpieczeństwo i ochronie przy minimalnej wadze.  Konstrukcja kasku In-mold została opracowana w taki sposób, aby precyzyjnie połączyć liner EPS o różnej gęstości z zewnętrzną skorupą z poliwęglanu, która została zmniejszona do absolutnie niezbędnych elementów. Efektem tej wyjątkowej konstrukcji jest kask który waży zaledwie 190 g przy rozmiarze M (wg norm CE) oraz niewiarygodne 180 g przy rozmiarze S.

Oscar Huss, szef produktu w POC  komentując premierę Ventral Lite, powiedział: Zaprezentowaliśmy się rowerowemu światu w 2014 roku dzięki kasku Octal. Wtedy naszym celem było połączenie naszej misji bezpieczeństwa i wydajności w lekkim kasku. Po wielu badaniach i testach Octal zadebiutował w zawodowych grupach kolarskich i szybko się ugruntował swoją pozycję. Zaczynając ponownie od naszej misji bezpieczeństwa, chcieliśmy jeszcze bardziej rozwinąć pomysły i koncepcje z Octal. Rowerzyści, którzy koncentrują się na podjazdach i górskiej jeździe lub jeździe w cieplejszych temperaturach, są niezwykle świadomi wagi, wentylacji i komfortu, w czym Ventral Lite, nasz najlżejszy kask w historii, będzie się wyróżniał. Ventral Lite zapewnia ochronę, na jaką zasługują kolarze, nawet nie zauważając, że mają go na głowie.”

 

 

 

SUPER OSOBNO, LEPSZE RAZEM_

Okulary przeciwsłoneczne DEVOUR stworzone z wyjątkową soczewką, gwarantują poczucie wolności i elastyczności zarówno na asfaltowej trasie jak i leśnej ścieżce. Dzięki doskonałemu pokryciu, możliwości regulacji i użytym technologiom gwarantują dostrzeżenie każdego szczegółu. DEVOUR pozwala skupić się na trasie, otwierając przed tobą świat nowych możliwości.
Dzięki wentylowanej soczewce z technologią Clarity opracowaną we współpracy z Zeissem i regulowanej oprawce, nowe okulary przeciwsłoneczne Devour zapewniają optymalne pole widzenia podczas niekończących się rowerowych przejażdżek.

W okulary przeciwsłonecznych DEVOUR  zarówno długość jak i uchwyty zauszników są regulowane, więc bez względu na kształ czy rozmiar głowy, łatwo znajdziesz bezpieczne i wygodne dopasowanie.

Technologia Clarity, opracowane we współpracy z ekspertami z firmy Zeiss, kontroluje spektrum kolorów w celu uzyskania optymalnego widzenia w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki soczewkom dostosowanym zarówno na asfaltowe drogi jak i leśne ścieżki, możesz mieć pewność, że dojrzysz każdy szczegół, niezależnie w jakich warunkach jedziesz.

Soczewka pokryta jest powłoką, która chroni ją przed zadrapaniem, olejem i wodą. Dzięki powłoce Ri-Pel ™ woda łatwo spływa z soczewki, gwarantując wyraźne widzenie w każdych warunkach.

Okulary zapewniają pełną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi UVA i UVB. Soczewki Clarity posiadają fitr kategorii 2. Dostępne są wymienne soczewki kategorii 1 i 3. Soczewki łatwo wymienić, co ułatwia dobór odpowiednich do warunków i rodzaju jazdy.
W zestawie otrzymujesz r
ównież transparentna soczewkę.

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY