DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

Sprawdź topowe bib shorty POC AERO VPDS i CERAMIC VPDS


Spodenki rowerowe mogą sprawić, że nie będziesz chciał zejść z siodełka lub będziesz musiał zrobić dłuższą przerwę od jazdy na rowerze. Połączenie kiepskiej jakość spodenek z najlepszym siodełkiem szosowym, może skreślić wszystkie jego zalety. To na spodenkach i wkładce opierasz swój ciężar przez większość jazdy. Źle dobrane, niekomfortowe i niskiej jakości spodenki skutecznie mogą Cię zniechęcić do jazdy. Dlatego niezbędne dla Twojego komfortu i wydajności, zarówno na krótkich intensywnych treningach czy długich wytrzymałościowych trasach i wyścigach jest posiadanie odpowiednich bib shortów najwyższej jakości, które posiadają wzorowo zaprojektowaną, wygodną wkładkę.

W POC wszystkie bib shorty posiadają wkładki z unikalnymi silikonowymi wstawkami VPDS które skutecznie absorbują wstrząsy i wibracje, dzięki czemu możesz wygodnie jeździć przez wiele godzin.

Poniżej przedstawiamy zestawienie dwóch topowych bib shortów POC - Aero VPDS i Ceramic VPDS wyposażonych we wkładkę Contour.

Aero VPDS Bib Shorts to spodenki rowerowe opracowane z myślą o najwyższych osiągach, dedykowane na długie treningi i wyścigi kolarskie.

Wyposażone w bezszwowa wkładkę Contour wyprofilowaną 3D do sportowej pozycji, która posiada dodatkowe wsparcie w przedniej części wkładki. Silikonowe wstawki VPDS formowane 3D ze zwężającymi się krawędziami redukują wibracje i zapewniają anatomiczne wsparcie podczas długich treningów. Właściwości bakteriostatyczne wkładki pozwalają dłużej zachować świeżość.

Bib shorty posiadają 8cm elastyczny ściągacz, który zapobiega podciąganiu nogawek podczas jazdy. Nogawki wykonane są z oddychającego, kompresyjnego materiału, oraz bocznych paneli z aerodynamicznego materiału z charakterystyczną strukturą wypukleń logo POC, która minimalizuje opór powietrza.

Całkowicie płaskie szwy sprawiają że spodenki komfortowo przylegają do skóry. Elastyczne, płaskie szelki zapewniają wygodne dopasowanie, a lekka, oddychająca siateczka poprawia wentylację. Na plecach z lekkiej siateczki stworzono dwie głębokie kieszonki.
Odblaskowe detale z tyłu spodenek poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze.
Dedykowane do jazdy w przedziale temperatur 15-35°C

 

Ceramic VPDS Bib Shorts to spodenki rowerowe z ceramicznym nadrukiem na udach zapewniają dodatkową ochronę, wydajność i funkcjonalność dedykowane na długie treningi i wyścigi kolarskie.

Posiadają bezszwowa wkładkę Contour wyprofilowaną 3D do sportowej pozycji, która posiada dodatkowe wsparcie w przedniej części wkładki. Silikonowe wstawki VPDS formowane 3D ze zwężającymi się krawędziami redukują wibracje i zapewniają anatomiczne wsparcie podczas długich treningów. Właściwości bakteriostatyczne pozwalają dłużej zachować świeżość.

Bib shorty posiadają 8cm elastyczny ściągacz, który zapobiega podciąganiu nogawek podczas jazdy. Nogawki wykonane są z oddychającego, kompresyjnego materiału z płaskimi szwami, który zwiększa wsparcie i wydajność podczas treningów. Wyścigowy profil zapewnia komfort podczas długich tras.

Panele boczne pokryte są ceramicznym nadrukiem, który zmniejsza tarcie podczas upadku, umożliwia ślizganie się na drodze minimalizując ryzyko rozdarcia materiału i przetarcia skóry. Materiał podczas pedałowania jest cały czas miękki i elastyczny. Niezwykle elastyczne szelki z lekkiego materiału zapewniają precyzyjne i wygodne dopasowanie, a lekka, oddychająca siateczka poprawia wentylację.

Odblaskowe detale z tyłu spodenek poprawiają widoczność, a ceramiczny nadruk zwiększa bezpieczeństwo.
Dedykowane do jazdy w przedziale temperatur 15-35°C.

 

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY