DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

Poznaj zalety spodenek Thermal VPDS Bib Shorts


Najlepsze spodenki rowerowe zapewniają wygodną bazę, na której opierasz swój ciężar przez większość jazdy. Posiadanie jednego z najlepszych siodełek do rowerów szosowych, jeśli połączysz je z kiepskiej jakości spodenkami skreśli jego wszystkie zalety. Niezbędne dla Twojego komfortu i wydajności, niezależnie od tego, czy wybierasz krótkie, intensywne treningi czy długiej wytrzymałościowe trasy jest posiadanie odpowiednich bib shortów wysokiej jakości, które posiadają wzorowo zaprojektowaną, wygodną wkładkę.

Wszystkie bib shorty POC oraz wkładki w nich użyte tworzymy z wykorzystaniem naszych unikalnych silikonowych wkładek VPDS. Silikonowe wkładki VPDS skutecznie pochłaniają wstrząsy i wibracji, dzięki czemu będziesz jeździć wygodnie przez wiele godzin. Połączenie silikonowych wkładek VPDS ze specjalnie dobranymi piankami i wyselekcjonowanymi materiałami charakteryzującymi się wysoką przepuszczalnością powietrza i oddychalnością wspierają każdego rowerzystę, na różnych rodzajach tras.

Thermal VPDS Bib Shorts to spodenki rowerowe na sezon przejściowy z przedłużonymi nogawkami, wyższym krojem na brzuchu i ochronnym materiałem przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wyposażone są w zaktualizowaną, bezszwową wkładkę Multi D, która wykonana jest z perforowanej pianki, oferuje lepszą przepuszczalność powietrza i oddychalność. Silikonowe wstawki VPD redukują wibracje oraz oferują anatomiczne wsparcie. Wkładka ukształtowana tak, aby zwiększyć komfort jazdy, szczególnie podczas długich tras w pozycji wyścigowej. Właściwości bakteriostatyczne wkładki pozwalają dłużej zachować świeżość. Bib shorty posiadają 6,5cm elastyczny ściągacz, który dopasowany jest do ocieplanych nogawek oraz zapobiega podciąganiu materiału podczas jazdy. W przedniej części bib shortów użyto wiatroszczelny i wodoodporny materiał, który chroni przed niekorzystną pogodą. Dodatkowo przedłużone nogawki do kolan i wyższy krój zapewniają dodatkowe okrycie i ciepło. Płaskie szwy przekładają się na komfort w czasie jazdy. Szelki wykonane są z elastycznej i oddychającej siateczki.

Odblaskowe detale z tyłu spodenek poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze szczególnie przydatna w okresie jesiennym.
Dedykowane do jazdy w przedziale temperatur 10-18°C

Thermal VPDS Bib Tights to spodnie rowerowe, które zapewnią Ci dodatkowe ciepło i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi podczas długich zimowych treningów. Wykonane są z elastycznej tkaniny, która zapewnia optymalne dopasowanie, a z przodu i na łydkach użyto wiatroszczelny i wodoodporny materiał, chroniący przed zimową aurą. Dodatkowo posiadają wyższy krój wokół brzucha, aby zapewnić dodatkowe okrycie i ciepło. Spodnie posiadają 4,5cm elastyczny ściągacz z silikonem od strony skóry, który stabilnie utrzymuje nogawkę na miejscu. Wszystkie szwy są płaskie co przekłada się na większy komfort jazdy. Elastyczne szelki z wyższym krojem, wykonane są z oddychającej siateczki. Wyposażone są w zaktualizowaną, bezszwową wkładkę Multi D, która wykonana jest z perforowanej pianki, oferuje lepszą przepuszczalność powietrza i oddychalność. Silikonowe wstawki VPD redukują wibracje oraz oferują anatomiczne wsparcie. Wkładka ukształtowana tak, aby zwiększyć komfort jazdy, szczególnie podczas długich tras w pozycji wyścigowej. Właściwości bakteriostatyczne wkładki pozwalają dłużej zachować świeżość.
Odblaskowe logo POC i detale z tyłu spodenek i poprawiają widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Dedykowane do jazdy w przedziale temperatur 5-15°C

Essential Road Thermal Tights zostały zaprojektowane, aby zapewnić ochronę i komfort cieplny podczas niekorzystnych zimowych warunków pogodowych. Spodnie wykonane są z elastycznego wytrzymałego materiału, który posiada miękką szczotkowaną wewnętrzną warstwę zwiększającą ciepło i komfort jazdy. Ponadto przednie panele spodni są wiatroszczele i wodoodporne z membraną 5 000mm/m2. Wstępnie ukształtowane do rowerowej pozycji zapewniają ergonomiczne dopasowanie i maksymalną swobodę ruchów. Dodatkowo płaskie szwy zwiększają komfort jazdy. Spodnie posiadają 4,5cm elastyczny ściągacz, który stabilnie utrzymuje nogawkę na miejscu. Elastyczne szelki oraz dwie kieszonki na plecach wykonane są z wysoce oddychającej siateczki. Spodnie nie posiadają wkładki VPDS!
Dedykowane do jazdy w przedziale temperatur 0-15°C

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY