PROMOCJA!
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na rowerze z ochraniaczami VPD. Kupując minimum 2 produkty z kategorii Ochraniacze, otrzymasz 20% rabatu.

Ostrzej, wyraźnie, bezpiecznie - okulary z soczewkami Clarity


Niezależnie od tego, czy przejeżdżasz przez górskie bezdroża, czy jesteś w środku miasta, czy na szosie przed wschodem słońca, jedna rzecz jest zawsze taka sama: Twój wzrok i wizja jest kluczem do podejmowania decyzji, bezpieczeństwa i wydajności na trasie.


Możliwość zareagowania o milisekundę szybciej może często stanowić różnicę między możliwością uniknięcia wypadku, a wygraniem wyścigu.
Jest to stały element, który często jest pomijany przez wielu z nas, ale w POC kierujemy się misją podnoszenia bezpieczeństwa i chcemy przesuwać granice nauki i innowacji dlatego opracowaliśmy unikalną i ulepszoną technologię widzenia, aby zapewnić każdemu z nas precyzyjne poziom światła oraz kontrastu dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujemy.


Kluczowym jest zarządzanie różnymi rodzajami światła wpadającymi do naszego oka, dlatego wykorzystaliśmy nasze pomysły i przy współpracy z wiodącymi światowymi ekspertami w dziedzinie optyki - Carl Zeiss Vision, opracowaliśmy specyficzne i wysoce zaawansowane barwy soczewek.
Każdy, kto jeździ na rowerze po lesie, w górach na szutrze lub w mieście, wie, jak bardzo światło różni się w zależności od aktywności, dlatego soczewki Clarity mają również spektrum światła dostosowane do specyficznych potrzeb związanych z aktywnością, takich jak jazda na rowerze górskim, szosowym i w warunkach miejskich.

Okulary POC DEVOUR - URANIUM BLACK - Clarity Trail_Brown/Silver Mirror Cat 2

Rowerzyści MTB potrzebują soczewek i zabarwień, które zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia kontrastu i wzmocnienia kolorów kojarzonych ze szlakiem, takich jak zielony i brązowy. Ponadto, często narażeni są na nagłe zmiany światła i cienia, dlatego soczewki zoptymalizowane są również pod kątem zmiennych warunków oświetleniowych.

Okulary POC AIM - HYDROGEN WHITE - Clarity Road_Violet/Silver Mirror Cat 3

Kolarze jeżdżący po szosie, często przez wiele godzin, wymagają specjalnych barw, które zoptymalizowane są w celu zwiększenia kontrastu na powierzchni drogi, co poprawia definicję i zdolność kolarza do wcześniejszego dostrzeżenia nierówności powierzchni i lepszego reagowania na warunki drogowe.

A w zgiełku miejskiego krajobrazu wszyscy rowerzyści potrzebują zwiększonej koncentracji, która może być wspierana przez odpowiednie soczewki, takie jak te, które wzmacniają kolory LED i czerwone, które często używane są w światłach drogowych i samochodowych. Zapewniając rowerzystom w środowisku miejskim lepsze wrażenia wizualne, łatwiej jest reagować i jeździć bezpiecznie.

Czasami wszystko, czego potrzeba, to lepsza wizja.

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY