DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

Gogle POC - poznaj zimowe soczewki Clarity


Wyobraź sobie, że jesteś w stanie wzmocnić to, co dała nam natura - własny wzrok - zapewniając jeszcze większą precyzję i intensywniejsze postrzeganie kolorów i światła.

To właśnie jest esencja Clarity - zimowych soczewek POC - z wysoce zaawansowanymi odcieniami, które precyzyjnie filtrują określone szczyty w spektrum kolorów, w celu poprawy precyzji widzenia. Intensyfikują określone kolory i wzmacniają kontrast. Są specjalnie dostosowane do różnych warunków pogodowych i oświetleniowych na śniegu. Soczewki, które poprawią Twoją wydajność, bezpieczeństwo i dadzą Ci nowy poziom jasności zmysłów, dzięki czemu będziesz mógł skupić się dokładnie na tym, co jest ważne w danym momencie.


Soczewki POC Clarity przeznaczone na słoneczne i częściowo słoneczne warunki pogodowe zostały wzbogacone o specjalne powłoki lustrzane, które zostały opracowane we współpracy z ZEISS, aby idealnie współgrać z odcieniami bazowymi soczewek Clarity.
Wydajność optyczna w jaśniejszych warunkach zależy zarówno od odcienia bazowego, który wspiera światło widzialne, kolor i kontrast przekazywane do oka, jak i od powłoki lustrzanej, która, gdy jest stworzona do pracy w synchronizacji, może wzmocnić kolor i kontrast, chroniąc jednocześnie oczy przed zmęczeniem i odblaskami.

Dzięki połączeniu soczewek POC Clarity z lustrzanymi powłokami Spektris udało nam się stworzyć soczewki przepełnione technologią i doświadczeniem, unikalne zbalansowane, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe widzenie i ochronę w jasne dni.

 

 

Soczewki Clarity Comp zostały dostosowane do użytku w intensywnych, krótkoterminowych okresach typowych dla wyścigów narciarskich. Maksymalnie zwiększają kontrast powierzchni na śniegu, aby pomóc zawodnikom lepiej odczytać panujące na trasie warunki. Nie są one przeznaczone do całodziennego użytku i u niektórych osób mogą powodować mdłości lub zawroty głowy przy długotrwałym użytku.

 

Soczewki Clarity to wzmocniona precyzja i wydajność dla każdego narciarza i snowboardzisty. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić optymalną intensywność i kontrast dla precyzyjnego widzenia w różnych warunkach pogodowych.

Gogle narciarskie POC ORB CLARITY - Moldanite Green/Clarity Define/Spektris Azure Cat.2

Soczewki Clarity Define dostrojone, aby poprawić ostrość z naturalnym odczuciem widoczność, co czyni je idealnym do całodziennego użytku.

Soczewki Clarity Comp Night opracowane z myślą o nocnych wyścigach przy świetle reflektorów, filtrują nadmiar zielonego światła. Lekki odcień różu zwiększa kontrast, zapewniając lepsze widzenie w świetle reflektorów, soczewka minimalizuje odblaski i efekt aureoli dzięki antyrefleksyjnej obróbce.

POC Clarity - zobacz więcej. Popraw bezpieczeństwo, wydajność i osiągnij nowy poziom przejrzystości sensorycznej.

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY