DARMOWA DOSTAWA OD 400 zł

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat -10% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

Doskonałe osobno, perfekcyjne w zestawie - Odkryj idealne dopasowanie


POC przy tworzeniu swoich produktów dąży, aby były one najwyższej jakości oraz maksymalnie przydatne i wielofunkcyjne, opierając proces produkcji na trzech filarach. POC nigdy nie idzie na skróty czy kompromisy w zakresie bezpieczeństwa wydajności i wzornictwa.

Pojedyncze produkty wykonane z najwyższej jakości komponentów przykuwają swoją uwagę do licznych szczegółów czy są to kaski rowerowe, okulary rowerowe, koszulki rowerowe czy bibshorty stają się same w sobie doskonałe.

Już na etapie projektowania POC wie, że połączenie dwóch doskonałych elementów tworzy jeszcze mocniejszą i perfekcyjną całość, dlatego od samego początku optymalizuje kształty i funkcje okularów rowerowych i kasków rowerowych w taki sposób aby idealnie pasowały do siebie tworząc perfekcyjny zestaw. Sposób, w jaki okulary przeciwsłoneczne i kaski będą używane razem, wpływa na ich konstrukcję, tak aby można było spełnić specyficzne potrzeby różnych użytkowników.

Każdy z nas, pewnie doświadczył w życiu sytuacji, w których coś nie było dopracowane do perfekcji, co negatywnie wpływało na wydajność i wrażenia.
Złe spasowanie kasku rowerowego i okularów, może spowodować naszą dekoncentrację oraz irytację podczas aktywności na świeżym powietrzu. Natomiast im bardziej profesjonalny starasz się być, tym więcej słabych punktów zauważasz w swoim źle dopasowanym sprzęcie.

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom sklep pocwarszawa.pl proponuje Ci zestawy, które działają idealnie, zaprojektowane i stworzone tak, aby uzupełniały się wzajemnie tworząc perfekcyjne zestawy, bez względu na warunki w jakich ich używasz.

Bez żadnych kompromisów po prostu perfekcyjne w zestawie

Doskonałe osobno, perfekcyjne w zestawie
Odkryj idealne dopasowanie

 

Zachęcając do skorzystania z promocji na pocwarszawa.pl
rabat -15% na zakup kasku i okularów rowerowych POC prezentujemy idealnie dopasowane zestawy.

 

  

Wszechstronny zestaw z największą ochroną dla najbardziej wymagających od intensywnego all-mountain i enduro po trail

  
Kask rowerowy Tectal i okulary Crave to funkcjonalny zestaw, który sprawdzi się na single trackach, leśnych ścieżkach i enduro. Lekki, wytrzymały i dobrze wentylowany.

Zestaw kask rowerowy Axion z okularami Define będzie naturalnym wybórem na każdą przygodę na trailowym szlaku

Minimalna waga, świetna wentylacja i wzorowa ochrona. Kask Ventral Lite i okulary rowerowe Elicit to idealne połączenie o którym zapomnisz, że masz je na głowie
Perfekcyjny wybór dla każdego kolarza szosowego. Duże soczewki, aerodynamiczna konstrukcja kasku i maksymalne bezpieczeństwo.
Kompleksowa ochrona w różnych środowiskach na gravel, szosę, leśne ścieżki, weekendowe wycieczki z rodziną czy codzienne dojazdy do pracy.

POWYŻEJ 400ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY