DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁ

Zapisz się do newslettera i otrzymaj jednorazowy rabat 15% na pierwsze zakupy!

KONTAKT : 882 853 414

POC w Tour de France


Lipiec dla fanów kolarstwa szosowego oznacza jedno: Tour de France. Ale czym byłby największy wyścig kolarski na świecie, w którym braliby udział tylko mężczyźni?

Tour de France ma długą i bogatą historię, ale po raz pierwszy od lat 80-tych zobaczymy zarówno kobiety jak i mężczyzn rywalizujących w największym wydarzeniu kolarskim na świecie. Rozpoczynający się w Kopenhadze 1 lipca Tour Hommes wystartuje pierwszy etap, a 3 tygodnie później w Paryżu rozpocznie się Tour Femmes.

To oznacza nową erę w wyścigach kolarskich, które zapisują kolejne karty w podręcznikach do historii, a my nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, wiedząc że możemy być tego częścią.

Tour to zenit rywalizacji w szczycie europejskiego lata. To kluczowy wyścig i sprawdzań dla kolarzy i drużyn, święto dla kibiców. Odyseja dla kolarzy, którzy muszą pokonywać gorące, godzinne podjazdy i serpentyny zjazdów z prędkością 100 kilometrów na godzinę... a wszystko to w cienkich spodenkach rowerowych bez większej ochrony.

Przez 29 dni tego lata, mężczyźni i kobiety będą dążyć i walczyć w najtrudniejszym wydarzeniu sportowym na świecie i mamy nadzieję, że dołączycie do nas podczas jazdy na drogach, w mediach społecznościowych i w telewizji. Vive le Tour i w końcu Vive les Femmes.

Aby uczcić ten niezwykły wyścig, którym jest Tour de Force, grupa kolarska EF Education-TIBCO-SVB i EF Education-EasyPost, która jeździ w kaskach i okularach przeciwsłonecznych POC ponownie podjęła współpracę z firmą Rapha i Palace Skateboards, aby stworzyć efektowny limitowany zestaw startowy dla kolarzy z drużyn Education First.

 

Współpraca nie kończy się tylko na strojach startowych. Wyrazisty wygląd pasujący do naszych całych zestawów, uzupełnione są kaskami POC Ventral Lite, Ventral Mips oraz Ventral Air Mips oraz flota rowerów firmy Cannondale, które zostały ozdobione wyraźnymi wzorami wymyślonymi przez Palace.

Kaski, które powstały przy współpracy EF x Rapha x Palace Skateboards są bardzo unikalne i nie będą sprzedawane, ponieważ dedykowane są na wyłączność zespołów EF i wyścigu Tour de France, ale jako sposób na zwiększenie zasięgów tej informacji i podkreślenie znaczenia współpracy, POC udostępni 2 kaski (jeden damski i jeden męski) dostępne do wygrania w konkursie, który będzie trwał przez okres dwóch wyścigów, od 5 do 30 lipca.  Konkurs będzie prowadzony tylko przez kanały cyfrowe na terenie UE dlatego warto śledzić media społecznościowe @pocsport, @efeducation.tibco.svb oraz @efprocycling

 

Kaski rowerowe z rodziny Ventral to aerodynamiczne modele ze specjalną tylną krawędzią minimalizacyjną turbulencje powietrza. Zapewniają bardzo dobre właściwości wentylacyjne i chłodzące głowę. Ich jednobryłowa skorupa z rdzeniem In-mold EPS zapewnia idealną równowagę między wagą a ochroną. Dla zwiększenia bezpieczeństwa model Ventral i Ventral Air wyposażone są w zintegrowany system ochrony MIPS Integra, zwiększający ochronę mózgu podczas uderzeń rotacyjnych. Wygodny system regulacji pozwala indywidualnie i bezpiecznie dopasować kask na Twojej głowie.

Na stronie pocwarszawa.pl dostępnych jest wiele kolorów kasków z rodziny Ventral, gdzie z pewnością dopasujesz odpowiednią barwę do swojej osoby.

Kask Ventral Lite | Okulary Crave | Kask Ventral MIPS

POWYŻEJ 300ZŁ

DARMOWA

DOSTAWA

DARMOWY

ODBIÓR W SKLEPIE

ZWROT

DO 14 DNI

TYLKO ORYGINALNE
PRODUKTY